Przegląd

Na sprzedaż mieszkanie w domu dwurodzinnym w cichej okolicy Słupska. Nieruchomość położona przy ul. Arciszewskiego na osiedlu domków wielorodzinnych.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SPACERU WIRTUALNEGO OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI UŻYWAJĄC PRZEGLĄDARKI .

Jednocześnie informujemy, że niestety aplikacja otodom nie daje możliwości udostępnienia Państwu wirtualnego spaceru po nieruchomości dlatego zachęcamy do odwiedzania ogłoszenia tradycyjnie przez przeglądarkę lub wchodząc na naszą stronę –
Wirtualny spacer znajduje się również na naszym oficjalnym fanpage na Facebooku – Svoboda Invest.
LINK DO SPACERU: https://my.matterport.com/show/?m=HuJRDFaabwA

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dwupoziomowego budynku.
W jego skład wchodzą:
4 pokoje, 2 gotowe do umeblowania, 2 do remontu, duża, umeblowana kuchnia wraz ze spiżarnią, wyposażona łazienka, obszerny korytarz.

W częściowo wyremontowanych pokojach położone zostały panele, gładzie, elektryka oraz ogrzewanie podłogowe. Elektryka jest przygotowana w całej nieruchomości. W każdym powieszczeniu okna pcv.
Kuchania i łazienka z pełnym wyposażeniem do oddania dla nowego właściciela. Forma własności:
pełna własność.
Atutem jest lokalizacja, dosłownie po drugiej stronie ulicy las i ścieżka prowadząca prosto do Parku Kultury i Wypoczynku, ścieżki rowerowe oraz piesze, mnóstwo zieleni, Akademia Pomorska, przystanki autobusowe. Dla tych, którzy cenią sobie spokój i obcowanie z naturą będzie to idealne
miejsce.
Kolejnym atutem jest działka, która przynależy do nieruchomości. Kawałek zielonej trawki z altanką, które mogą służyć do wypoczynku jak i uprawy ogródka. Do mieszkania przynależy garaż, który znajduje się na podwórku za bramą ogrodzeniową budynku!

Chętnych zapraszamy do naszego biura sprzedaży:

SVOBODA INVEST Ul. Dębowa 10, Kobylnica

Mateusz – GSM +48 515 287 714

Patryk – GSM +48 531 332 253

 

Sprzedaj swobodnie z nami swoją nieruchomość. Jako jedyni na rynku oferujemy usługę wirtualnego spaceru wraz z profesjonalnymi dodatkami najnowocześniejszych technologii do prezentowania nieruchomości na Świecie. Swobodne warunki współpracy, możliwość otwartej umowy, zespół doświadczonych profesjonalistów. Nasze technologie sprzedaży to przede wszystkim oszczędność czasu wszystkich

zainteresowanych oraz nieograniczona liczba odwiedzających nieruchomość bez konieczności wychodzenia z domu i spotkań na żywo. Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż:Zadzwoń lub napisz!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej.

Detale

Udogodnienia

  • Kanalizacja
  • Przyłącze EE
  • Przyłącze GAZ